Pasākumi ģimenēm

 • Veidošanas darbnīca

  2019. gada 18. novembrī 12:00 - 17:00 Rīgas Porcelāna muzejs, Kalēju iela 9/11, Rīga
  Radošās aktivitātes darbnīcās ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, vienlaikus gatavojot suvenīrus un dāvanas. Tajās varēs piedalīties apmeklētāji bez vecuma ierobežojuma. Saņemot 70g porcelāna masas, dalībniekiem būs iespēja izgatavot brošu vai piekariņu, iespiežot masu ģipša formās. Pēc tam masa tiks  izņemta no formas, apstrādāta, pēc pieprasījuma glazēta un apdedzināta. Gatavos darbus varēs saņemt pēc dažām nedēļām.

  Dalības maksa darbnīcā - EUR 5.65,  ieeja muzejā bez maksas.
  Vairāk info >
 • Vingrošana topošajām māmiņām! Grupas nodarbība

  2019. gada 20. novembrī 00:00 - 00:00 Brīvības iela 40, Rīga, LV-1010
  Vingrošanas laikā topošajām māmiņām tiek nodarbinātas dažādas orgānu sistēmas: kustību - balsta, sirds - asinsvadu, nervu sistēma, elpošānas sistēma u.c. Nodarbības palīdzēs sagatavot grūtnieces dzemdībām un pēcdzemdību periodam. Vingrojot uzlabojas stāja, asinsrite, vielmaiņa, organisma skābekļa apgāde, bērniņam tiek vairāk skābekļa, uzlabojās muskuļu spēks. Nodarbība notiks ļoti mazā grupā - maksimums 6 grūtnieces.

  Uz nodarbību līdzi jāņem ērtu apģērbu, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

  Svarīgi: uz nodarbību aicinātas māmiņas, sākot no 12. grūtniecības nedēļas, ja ārsts ir atļāvis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

  Nodarbības ilgums: 45 minūtes
  Nodarbība notiek: novembrī: pirmdienās, trešdienās plkst. 12.00.
  Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite Zane Ragže.

  Cena: 8.50 EUR
  *Ar abonementu lētāk -  7.00 EUR  par vienu nodarbību
  28 eur PAR 4 reizēm, kas jāiztērē 8 nedēļu laikā

  AKCIJA! Ņem līdzi draudzeni un katra pirmajā reizē maksājat tikai 6.50 EUR!


  PIETEIKŠANĀS: gudrosievuskola@mammam.lv; 25665515

  Vieta: Rīga, Brīvības iela 40 (pagalmā) Gudro Sievu skolā
  Vairāk info >
 • Kino Bize bēbīšseansi

  2019. gada 20. novembrī 13:00 - 15:00 Kino Bize, Elizabetes iela 37, Rīga
  Bēbīšseansi ir kinoteātra regulārā repertuāra programma vecākiem, kurā padomāts arī par vismazāko bērnu labsajūtu - kinozālē ir klusināta skaņa un gaisma, ir pieejama pārtinamā virsma; palīdzam uznest ratiņus un iekārtoties. Laipni gaidītas arī mammas, kas savus bērnus vēl tikai gaida.
  Vairāk info >
 • Сказка о Царе Салтане - концерт для детей

  2019. gada 23. novembrī 12:00 - 13:00 Ksuns/Kinogalerija, Elizabetes iela 83/85, Rīga
  Отметим 220 лет со дня рождения Александра Сергеевича Пушкина в Риге вместе!

  Латвийский театр песочной анимации" ждет вас на песочное шоу «Сказка о Царе Салтане» для эстетического и культурного развития ваших детей!

  Прямо на сцене художница Татьяна Гавриленко (Латвийский театр песочной анимации) будет создавать песочные картины, а профессиональный актер Павел Гришко (Рижский театр русской драмы имени Чехова) увлечет детей игровым чтением.

  Покажите волшебство своим детям, позвольте и себе вернуться в добрый мир чудес, преданной дружбы, верности и любви, где все главные решения принимаются сердцем.
  Vairāk info >
 • LIDO ciemojas Vulfas kundze

  2019. gada 23. novembrī 13:00 - 15:00 Lido Atputas Centrs, Krasta iela 76, Rīga
  Satiec sirsnīgo Sibīrijas haskiju - Vulfas kundze!

  Suņuki ciemosies LIDO, lai priecētu kā lielus, tā mazus ar izklaides programmu "Sibīrijas haskijs. Ar mīlestību un atbildību par uzticēto." Brīnišķīgi iespaidi un vērtīgas atziņas - atnāc! 
  Vairāk info >
 • Krāsainās Pasakas. Smilšu animācijas izrāde bērniem

  2019. gada 23. novembrī 14:00 - 15:00 Ksuns/Kinogalerija, Elizabetes iela 83/85, Rīga
  "Latvijas smilšu animācijas teātris" gaida Jūs smilšu šovā "Krāsainās pasakas", jūsu bērnu estētiskās un kultūras attīstībai! Tieši uz skatuves māksliniece Tatjana Gavriļenko veidos smilšu gleznas, bet profesionālais aktieris Madars Zvagulis aizraus bērnus ar teatrālo lasīšanu.

  Parādiet burvestību saviem bērniem, ļaujiet sev atgriezties labestīgajā brīnumu, uzticīgas draudzības, uzticības un mīlestības pasaulē, kurā visus galvenos lēmumus pieņem ar sirdi.

  Šova noslēgumā bērniem būs iespēja piedalīties smilšu animācijas meistarklasē ar mākslinieci Tatjanu Gavriļenko.
  Vairāk info >
 • Populāra klasiskā mūzika visai ģimenei

  2019. gada 23. novembrī 15:00 - 16:00 Rīgas Vecā Svētā Ģertrūdes Evaņģēliski Luteriskā Baznīca, Ģertrūdes iela, Rīga
  Klausāmies klasisko mūziku kopā ar bērniem un draugiem, kas neļaus garlaikoties nevienam! Koncerts ir klasiskās mūzikas zelta fonds stīgu kvarteta Sotto voce un ērģelnieces Jeļenas Privalovas izpildījumā. Populārie skaņdarbi profesionālajā izpildījumā ir lielisks iemesls doties uz koncertu kopā ar draugiem vai ģimeni. Pieaugušie atsvaidzinās iespaidus un novērtēs uzstāšanās prasmes, bērni iemācīsies uztvert ar dzirdi un sapratīs, ka klasiskā mūzika nav garlaicīga! Klausītājus gaida Čaikovska "Dražē feja" no baleta "Riekstkodis", rūķi no Grīga “Kalnu karaļa alā”, putni no Vivaldi "Gadalaiki" un citi pazīstami vai aizmirsti personāži un attēli, kas ir iemiesoti mūzikā. Pēc koncerta ikviens jutīsies kā klasikas pazinējs, jo šie muzikālie skaņdarbi ir burtiski visur apkārt: skan filmās, iedvesmo mūsdienu izpildītājus, rotā pasākumus, ir ievīti pilsētas ielu dūcienā un kalpo kā fons svarīgiem notikumiem. Koncerta programmā ir iekļauti Vivaldi, Mocarta, Čaikovska, Baha, Pahelbela, Šopēna un citu komponistu skaņdarbi.

  Koncerta programma:
  V.A.Mocarts Mazā nakts mūzika,
  A.Vivaldi Pavasaris (1 daļa) un Ziema no cikla “Gadalaiki”
  J.Pahelbels Kanons
  J.S.Bahs Tokāta un fūga re minorā
  L.Bokerīni Menuēts
  F.Šopēns Noktirne
  Ž.Bizē Hosē ārija un Toreadora maršs no operas "Каrmena"
  P.Čaikovskis  Fragmenti no baleta “Riekstkodis”:
  Dražē fejas deja
  Ganiņu deja
  Ziedu valsis
  Mazo gulbīšu deja no baleta "Gulbju ezers"
  R.Šūmanis Traumerei
  L. Belmāns Tokāta no Gotiskās svītas
  A.Hačaturjans Zobenu deja
  E.Grīgs Kalnu karaļa alā
  Vairāk info >