Pasākumi ģimenēm

 • Gaujas Svētki Ādažos

  No 2018. gada 26. maija 09:00 līdz 2018. gada 27. maijam 04:00 Gaujas iela, Ādaži
  Gaujas svētki Ādažos ir grandiozākais, spilgtākais, krāšņākais un arī gaidītākais gada notikums Ādažu novadā kopš 2010.gada.
  Svētki top par godu mūsu cilvēkiem – ādažniekiem un viesiem, kurus vieno mūsu skaistā upe – Gauja. Svētku simbols – Gaujas tilts – savieno ne tikai divus ciemus - Ādažus ar Kadagu, bet arī cilvēkus, kā tilts no krasta uz krastu, no sirds uz sirdi.
  Ar katru gadu svētki kļūst vērienīgāki, ko var noteikt pēc apmeklētāju skaita (2017. un 2016.gadā ~ 20 000, 2015.gadā ~ 12 000). Pateicoties plašajai diennakts kultūras un izklaides programmai ikviens svētku apmeklētājs rod sajūtu, ka ir ‘’savējais’’, jo ir piedomāts par katru gan mazu, gan lielu.
  Lai pārliecinātos par svētku burvību Tev ir jābūt šeit - jāredz, jādzird, jāizgaršo un jājūt tas pašam!
  Svētkus ar Ādažu novada domes atbalstu organizē Ādažu Kultūras centrs
  Ieeja pasākumā bez maksas
  Vairāk info >
 • Latvijas Meža dienas

  2018. gada 26. maijā 10:00 - 17:00 Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē, "Tervetes sils", Tērvete
  Aicinām uz Baltijā lielāko meža izziņas pasākumu "Latvijas Meža dienas" LVM dabas parkā Tērvetē!

  “Latvijas Meža dienās” Tērvetē, dabas parka jaunākajā daļā – Kurbada zemē, visu vecumu bērni un pieaugušie varēs ar savām rokām iepazīt vairāk nekā 30 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, raganām un īstiem meža večiem! Pasākumā vienkopus pulcēsies dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas, kas visas rūpēsies par apmeklētāju iesaistīšanu un labsajūtu.

  Klātesošie iepazīs ne tikai meža audzēšanas ciklu ar meža tehniku darbībā, bet arī mācību un karjeras iespējas meža nozarē.
  Uz skatuves uzstāsies īpašie viesi, dabas gudrībās dalīsies Māris Olte un Cūkmens, skanēs mūzika un notiks meža velšu loterija!

  Tiekamies!
  Vairāk info >
 • Lielais modes un dizaina tirgus

  2018. gada 26. maijā 10:00 - 16:00 Kalnciema kvartāls, Kalnciema iela 35, Rīga
  Vērienīgākais sezonas tirgus – Lielais modes un dizaina tirgus, kas vienuviet pulcēs vairāk nekā 100 modes preču pavēlnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ar jaunākajām kolekcijām un karstākajām iepriekšējo sezonu izpārdošanām.
  Zīmoli sola atsvaidzināt vasaras garderobi, piedāvājot jaunākās modes tendences no pasteļtoņiem līdz 90o gadu glamūram. Košas un gaisīgas vasaras kleitas redzēsim ZIB, Ecattus, Cita Rota, Lucky me un Batiko kolekcijās, un ar pēdējām aktualitātēm apmeklētājus iepazīstinās Yuta, Linotēka, Moth, Colorfall. Piešķirt tērpam krāsas varēs ar košiem aksesuāriem no Buduart, Daiļrades dizaina, Tatis un Maruu Leather. Par jaunāko apmeklētāju stilu rūpēsies Hebe, Petra, Wuf kids, Karla.lv. Savukārt Barons Socks piedāvās vīriešiem dažādu veidu spilgtas, krāsainas un elegantas kokvilnas zeķes. Lielais modes un dizaina tirgus norisināsies ne tikai Kalnciema kvartāla pagalmā, bet arī Vīnu veikalā&kafe un pop-up veikalā pie galerijas, kurā saimniekos RIIJA.
  Īpaši šajā dienā spēļu bedre pie skatuves pārtaps par atpūtas lounge, kurā varēs pielaikot modes lietas. Lai vieglāk pieņemtu lēmumu, kuru kleitu izvēlēties vai kuri auskari labāk izskatīsies pie jaunās somas, atpūtas lounge viesmīlis no Vīnu veikala&kafe sagaidīs apmeklētājus ar dzirkstošu vīnu.
  Papildus apmeklētāji aicināti nogaršot Latvijas zemenes un smūtijus, ko zemnieki pagatavo uz vietas. Varēs arī sarūpēt sev svaigus salātus, jo tirgus piedāvājumā ir daudzveidīgi vietējie zaļumi – spināti, lakši, salātlapas, pienenes, gārsa, kāposti un citas dabas delikateses.

  Par bērnu izklaidēm Kalnciema kvartāla galerijā parūpēsies Royal Games GL un homo ecos:
  11.00-14.00 homo ecos: darbnīcā „Kad vecs top jauns” tiks radīti vasarīgi un videi draudzīgi auskari, rokassprādzes un atslēgu piekariņi no PET pudelēm. Var ņemt līdzi arī savu krāsaino PET pudeli.
  11.00-15.00 Royal Games GL piedāvās mozaīku spēles no dabīga un izturīga materiāla – koka – kas krāsots ar ES noteikto standartu krāsām, padarot tos īpaši draudzīgus mazuļiem. Spēles ar mozaīkām interesantas kā maziem, tā lieliem.

  Dalība visos pasākumos bez maksas.
  Vairāk info >
 • Jelgavas Pilsētas svētki

  No 2018. gada 26. maija 10:00 līdz 2018. gada 27. maijam 03:00 Jelgava
  Pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Jelgavas pilsētas 753. dzimšanas dienas svinībām, kas ar pasākumiem visai ģimenei, plašu kultūras un izklaides programmu norisināsies no 25. līdz 26. maijam. Latvijā populāri mūziķi uzstāsies trīs dažādās vietās pilsētā - Zemgales Olimpiskajā centrā, Hercoga Jēkaba laukumā un Uzvaras parkā.

  PROGRAMMA
  HERCOGA JĒKABA LAUKUMS
  10.00 - 17.00 Svētku tirdziņš un Liepājas ceļojošais cirks Beztemata priekšnesumi
  11.00 - 23.00 Atrakciju parks
  11.00 Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris izrāde "Mazā raganiņa"
  11.00 - 13.00 Burbuļu darbnīca
  11.00 - 15.00 Darbnīca "Spēka zīmes smiltīs"
  11.40 Sporta aktivitātes laukuma zaļajā zonā kopā ar JPPI "Sporta servisa centrs"
  12.00 Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris dziedošo aktieru koncertprogramma
  12.30 Liepājas Ceļojošais leļļu teātris "maska" izrāde "Draudzēsimies" un rotaļas ar bērniem
  13.00 Mārtiņa Burbuļi šovs, sadarbībā ar Tirdzniecības centrs "VIVO centrs"
  13.00, 14.00 Zaļā Galma kapella
  14.20 Liepājas Ceļojošais leļļu teātris "maska" izrāde "Šņākuļa piedzīvojumi"
  15.00 Strītbols uz Krišjāņa Barona ielas (Reģistrēšanās no pulksten 14.0)

  20.00 VAKARA KONCERTPROGRAMMA
  20.00 Mitrohin's Master Band ar programmu "Latvijas blūzi"
  22.00 Musiqq un MC orķestris
  00.00 Mākoņstūmēji
  00.00 UGUŅOŠANA

  RAIŅA PARKĀ
  12.00 Pasākums "Te, par-Kā". Radošas aktivitātes, pārsteigumi un Jelgavas bērnu un jauniešu centrs "Junda" audzēkņu koncerts.

  MIKRORAJONĀ "RAF" PIE T/C "PĒRNAVA"
  13.00 Multikulturāls pasākumu kopums un koncerts "Draudzības vainags", piedāvā Sabiedrības Integrācijas Pārvalde

  UZVARAS PARKĀ
  16.00 "Ceļā uz Māras zemi". Jelgavas pilsēta dejotāji izdejo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku repertuāru
  21.00 Balle ar grupu TirkizBand

  ZEMGALES OLIMPISKAJĀ CENTRĀ
  18.00 Koncerts "Šī brīnišķā pasaule". Piedalās Big Band Jelgava, Elza Rozentāle un Ralfs Eilands

  Ieeja visos pasākumos bez maksas.
  Vairāk info >
 • Bērnu programma izstādē "Pārnēsājamās ainavas"

  2018. gada 26. maijā 10:00 - 17:00 Latvijas Nacionālajā mākslas muzejs, Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga
  Lai bērniem ar skolotājiem un ģimenēm palīdzētu kopā iepazīt Latvijas trimdas un emigrācijas laikmetīgo mākslu no Parīzes, Ņujorkas, Berlīnes, Gotlandes un Monreālas izstādē "Pārnēsājamās Ainavas" aicinām uz īpašām aktivitātēm pirmsskolas un skolas vecuma bērnus (1.- 4. klase).

  Tie, kuri vēlēsies doties ekskursijā ar savu klasi vai bērnudārza grupiņu, satiksies ar mākslas vēstnesi, ar kuru kopā izstaigās ekspozīciju un draudzīgā sarunā uzzinās par izstādē redzamajiem darbiem un ieraudzīs mākslas darbos ieslēptos stāstus.

  Ģimenes, kuras kopā ar saviem bērniem vēlas iepazīt izstādi patstāvīgi, var izmantot īpašas darba lapas, kuras atrodamas izstādē uz vietas. Darba lapās ir pieci uzdevumi, kuros iespējams izveidot savu pārnēsājamu saulrietu, uzzināt, kas ir pasta māksla, izpētīt, kā dzīvoja latviešu mākslinieki Parīzē un iepazīt tos, kuri dzīvoja Ņujorkā un dēvēja sevi par "Elles ķēķi". Tāpat šajā piedzīvojumā varēs uzzināt, kāpēc dzejolis var būt mākslas darbs un iztēloties, kā krāsas un mākslas darbus redz neredzīgi cilvēki.

  Ekskursijas lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot uz ekskursijas@lnmm.lv, T: 67324461
  Vairāk info >
 • Kustību joga bērniem Siguldā

  2018. gada 26. maijā 10:30 - 11:30 Bērnu centrs "Kā mājās", Ausekļa iela 5, Sigulda
  Joga kā rotaļa. Bērniem vecumā no 3-10 gadi.

  Rotaļīgā veidā pasniegta joga ar relaksācijas elementiem ir īpaši veidota nodarbība, lai uzlabotu bērnu koncentrēšanās spējas, attīstītu noturību pret stresu un vairotu viņos dzīvesprieku.

  Jogas nodarbība sastāv no jogas vingrojumiem, rotaļām, dziesmām un relaksācijas jeb meditācijas elementiem.

  Līdzi jāņem tikai ērts apģērbs.
  Nodarbības ilgums ir 1 stunda.

  Jogu pasniegs Katrina Rune, jogas entuziaste jau 6 gadus un katru dienu aktīvi jogo. Ir izmēģinājusi jogu gan Latvijā, gan Indijā. Kā saka pati Katrīna "joga un bērni ir mana sirdslieta". Katrīna ir apmācījusies par Kidding Around Jogas pasniedzēju un šī nodarbība ir veidota pēc Kidding around jogas principiem.

  Apmeklē ar Bērnu centra KĀ MĀJĀS nodarbību abonementu un maksā 5 EUR vai maksā par atsevišķu reizi 6 EUR.

  Lūdzam iepriekš pieteikties, sūtot ziņu e-pastā uz BCKaaMajas@gmail.com.
  Vairāk info >
 • Leļļu izrāde "Slavenais pīlēns Tims"

  2018. gada 26. maijā 11:00 - 12:20 Latvijas Leļļu teātris, K.Barona iela 16/18, Rīga
  Mazs, nebēdnīgs pīlēns, kurš izmanto katru izdevību, lai sastrādātu nedarbus, vai tomēr savas nelielās pasaules īstens varonis, kurš uzdrīkstas būt drosmīgs, taisnīgs un patiess, nebaidoties tādēļ iekulties nepatikšanās? Slavenais pīlēns Tims nāk no visai parastas pīļu ģimenes, kas dzīvo visai ierastā mājdzīvnieku sabiedrībā ar savu ikdienu, paražām, tenkām un attiecībām. Taču Tima ziņkāre un dzīvesprieks ir spēcīgāks par mātes aizliegumiem – tā var nokļūt gan jautros, gan visai bīstamos piedzīvojumos. Kurš no tiem izkulsies ar veselu, bet kurš ar apskādētu ādu? Leļļu stāsts par slaveno pīlēnu Timu gaidīs skatītājus no 2 gadu vecuma!
  Vairāk info >