• Brošūra "Ģimenēm draudzīgas vietas Rīgā un Latvijā"

  2019. gada 6. februārī
  Ar lielu prieku paziņojam, ka dienas gaismu ir ieraudzījušas Babyroom un LIVE RIGA kopīgi izveidotās brošūras “Ģimenēm draudzīgas vietas Rīgā un Latvijā” latviešu, krievu un angļu valodās!

  Tās ir pieejamas Rīgas Tūrisma informācijas centros - Rātslaukumā 6, Kaļķu ielā 16 un Rīgas Starptautiskajā autoostā.

  Ikviens var ērti iepazīties ar brošūru arī elektroniski, kur māsa Nora un brālis Verners ar ģimeni aizrautīgi izstaigā dažādas ģimenēm draudzīgas vietas! 

  Brošūra latviešu valodā

  Brošūra angļu valodā

  Brošūra krievu valodā


 • Latvijas simtgadei par godu Latvija kļūst ģimenēm draudzīgāka

  2018. gada 22. oktobrī
  Biedrības “Babyroom.lv” un lielākā ģimenes portāla Cālis.lv veiktajā vecāku aptaujā jau otro gadu tika noskaidroti ģimenēm draudzīgākie uzņēmumi Latvijā sešās nominācijās.

  Mākslas vai kultūras jomā balvu saņēma Jelgavas pilsētas bibliotēka, ēdināšanas jomā – “Chocolate&Pepper” Jelgavā, savā jomā – Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, tirdzniecības jomā – “Rīga Plaza”, tūrisma jomā - Mālpils muiža, bet aktīvās atpūtas jomā – “Avārijas brigāde”.

  Īpašā nominācijā tika noskaidroti arī 7 vecāku izvirzīti uzņēmumi, kas par godu Latvijas simtgadei, sadarbībā ar Bella Baby Happy, tika apbalvoti ar Latvijā ražotiem pārtinamajiem galdiņiem.

  Bērnu pārtinamos galdus kā Latvijas simtgades dāvanu no Babyroom.lv saņēma restorāns “MIO”, atpūtas un izklaides centrs “Bowlero”, Mālpils muiža, “Cafe del Mar Riga”, restorāns "Parks" Jelgavā, restorāns “Hercogs” un “Beverīnas labirinti”.
  Speciālbalvu pasniedza arī invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, kas par savu favorītu noteica jaunatvērto “Ikea Latvia”.

  Labklājības ministrs Jānis Reirs, pasniedzot balvu ģimenei draudzīgākajai vietai mākslas un kultūras jomā, uzsvēra, ka nākotnē ģimenei draudzīgas vietas būs arvien nozīmīgākas, jo jaunais regulējums paredz arī strādājošiem vecākiem saglabāt bērna kopšanas pabalstu. "Mammām vairs nebūs laika gatavot ēst, tādēļ noteikti pieaugs pieprasījums pēc vietām, kur esi gaidīts kopā ar bērniem," sacīja ministrs.

  Babyroom.lv pārstāve Anna Rozīte atzīmē, ka ģimenei draudzīgu vietu kļūst arvien vairāk. Mājaslapā www.babyroom.lv apzināto vietu skaits jau pārsniedzis trīs simtus.

  Ģimenei draudzīgākās vietas atrodamas ne tikai interneta vietnē www.babyroom.lv, bet no šodienas arī apkopotas Babyroom.lv un LiveRiga kopīgi izdotā brošūrā latviešu, krievu un angļu valodās. “Mēs kā aktīvas māmiņas bieži ceļojam un zinām, cik svarīgi ir, ka ierodoties kādā jaunā vai nezināmā vietā, ir pieejama informācija par iestādēm, kas rūpējas par ģimeņu un bērnu ērtībām,” uzsver Anna Rozīte, tādēļ brošūra būs pieejama tūrisma informācijas centros, lai mūsu valsts viesi, kuri ierodas ar bērniem, var justies īpaši gaidīti.

  Brošūras būs atrodamas TIC Rātslaukumā 6, Kaļķu ielā 16 un Rīgas Starptautiskajā autoostā.

  Biedrības Babyroom.lv galvenais mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas Latvijas attīstību, atbalstot vecāku ar maziem bērniem veiksmīgu iekļaušanos sabiedrībā. Biedrības mājaslapā www.babyroom.lv ir apkopota informācija par vietām, kas ir padomājušas par bērnu un vecāku ērtībām. Jau tagad mājaslapā ikviens var gūt informāciju par dažādām publiskām vietām - valsts vai pašvaldību organizācijām, ēdināšanas, medicīnas, kultūras, izklaides un citām iestādēm, kuras ir lielākā vai mazākā mērā piemērotas ģimeņu ar bērniem vajadzībām.
 • Babyroom.lv aicina ēdināšanas uzņēmumus kritiski izvērtēt bērnu ēdienkartes

  2017. gada 8. septembrī
  Biedrība “Babyroom.lv” ar sertificētu uztura speciālisti Gunu Bīlandi, 7.septembra rītā, ģimenēm draudzīgā restorānā “Pagalms” aicināja sabiedriskās ēdināšanas iestādes izvērtēt veselīgāku bērnu ēdienkaršu ieviešanas iespējas un vecākus iesaistīties šajā procesā, radot pieprasījumu. Tiklīdz pieaugs pieprasījums – palielināsies ēdināšanas iestāžu skaits, kas piedomās pie veselīgiem ēdieniem.

  Biedrība “Babyroom.lv”, kopā ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu, restorāna "Pagalms" šefpavāru Kristapu Sīli, un draugiem šodien aizsāka plašāku diskusiju par sabiedrisko ēdinātāju piedāvāto bērnu ēdienkaršu klāstu un to saturu. Kā norāda biedrības valdes locekle Anna Rozīte: "Mūsu mājas lapā www.babyroom.lv ir atrodamas daudz un dažādas ģimenēm draudzīgas un sociāli atbildīgas vietas un liela daļa no tām ir tieši ēdināšanas uzņēmumi, kas tiešām rūpējas, lai ģimenes un bērni justos ērti un gaidīti, par to biedrības un vecāku vārdā vēlos pateikt paldies! Tomēr ģimenēm draudzīgu kafejnīcu un restorānu bērnu ēdienkaršu piedāvājums mēdz būt bērnu veselībai nepiemērots, jo bieži vien piedāvā fritētus, pārsālītus un pārsaldinātus produktus. Tāpēc vēlamies aicināt uzņēmumus izvērtēt tās, mūsu bērnu nākotnes veselības vārdā." A. Rozīte arī norāda, ka ir ļoti svarīgi vecākiem sadarboties ar sabiedriskās ēdināšanas iestādēm. Tas nozīmē – jo biežāk vecāki jautās pēc kāda veselīga piedāvājumu, jo lielāka iespējamība, ka uzņēmumi tos ieviesīs arī ēdienkartē. Tikai strādājot kopā mēs varam sasniegt zelta vidusceļu, lai apmierināti būtu visi.

  Uz problēmu iziet ārpus mājas ar bērniem, neraizējoties par to vai bērnam piedāvātajā ēdienkartē viņš varēs izvēlēties arī veselīgu maltīti, norāda arī Rīgas mērs Nils Ušakovs: “Tā kā arī es esmu jaunais tētis – arī man ir īpaši svarīgi, lai izejot paēst ārpus mājas uz mums neskatīsies “šķībi”, ja bērns neuzvedīsies gluži tik rāmi, kā gribētos un šefpavārs piedomātu pie tā kā ēdiens tiek pasniegts, pat ja tie nav fritēti kartupeļi un cīsiņi.” Rīgas mērs pievienojas aicinājumam ne tikai uzņēmējiem piedomāt pie ēdienkaršu uzlabošanas, bet arī vecākiem nākt viņiem talkā, jo uzņēmējs nevar uzminēt, ko vecāki vēlētos redzēt šajās ēdienkartēs.

  Kā norāda uztura speciāliste Guna Bīlande, “Šodienas pasākumā Dagmāra Legante, Katrīna Puriņa-Liberte un Kaspars Zlidnis pierādīja, ka pagatavot veselīgas uzkodas vai maltīti nav ne ilgi, ne sarežģīti, bet tādejādi tiek likts svarīgs pamats bērna uztura paradumiem un veselībai. Tā kā bērni ēd ar acīm un ausīm, ir svarīgi, lai pie bērniem servētiem ēdieniem pavārs būtu piegājis īpaši radoši, jo arī veselīgu ēdienu var pasniegt vizuāli atraktīvu un pievilcīgu. Gatavojot mājās, bērna līdzdalība ēdienreizes gatavošanā ir būtiska. Tā mazais varēs ne tikai pagaršot atsevišķās sastāvdaļas, bet gūst vērtīgas gatavošanas iemaņas un izpratni par veselīgu uzturu.”

  Biedrības organizētais pasākums ir kā aicinājums visai sabiedrībai mainīt domāšanas veidu. Sākt apzināties, ko mēs paši ēdam un, ko ēst dodam saviem bērniem. Tādēļ biedrība “Babyroom.lv” aicina restorānus pielāgot savas ēdienkartes bērnu interesēm un veselīgam dzīvesveidam, ja tāda jau ir - publicēt informāciju mūsu mājaslapā un aicināt ģimenes ar bērniem nobaudīt īpaši sagatavotus piedāvājumus.

  Šīs kampaņas ietvaros nākamās nedēļas laikā tiks nosūtīts aicinājumu visiem Latvijas ģimenēm draudzīgiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem piedomāt par savu uzņēmumu ēdienkaršu saturu, piemēram, bērnu ēdienkaršu esamību, un atbilstību veselīga uztura kritērijiem.
 • Noskaidrotas 2017. gada ģimenēm ar bērniem draudzīgākās vietas un atklāta mājaslapa

  2017. gada 24. augustā
  Biedrība Babyroom apbalvojusi 2017.gada ģimenēm ar bērniem draudzīgākās vietas Latvijā. Balvu pasniegšana norisinājās VEF Kvartāla Kamerzālē, Rīgā. Balvas tika pasniegtas sekojošās nominācijās – Draudzīgākā mākslas un kultūras iestāde, draudzīgākais ēdinātājs, draudzīgākā tūrisma iestāde, draudzīgākā atpūtas vieta un draudzīgākais pakalpojumu sniedzējs. Papildus svētku sajūtu sagādāja biedrības jaunās mājaslapas www.BABYROOM.lv atklāšana.


  Nominācijā “Draudzīgākais pakalpojumu sniedzējs” uzvarēja “Māmiņu klubs – Lietišķās kreativitātes grupa”, balvu pasniedza Vides aizsardzības un Reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās politikas departamenta direktors Raivis Bremšmits, kas savā uzrunā uzsvēra sadarbības starp valsti, nevalstiskām organizācijām un vecāku ar maziem bērniem nozīmi.

  Nominācijā “Draudzīgākais mākslas vai kultūras uzņēmums” uzvarēja Latvijas Nacionālā bibliotēka, balvu pasniedza mākslas kuratore Elīna Sproģe, kas īpaši pateicās, ka kultūras iestādes rūpējas ne tikai par bērniem ērtu infrastruktūru, bet arī piemērotu un interesantu saturu.

  Nominācijā “Draudzīgākais ēdināšanas uzņēmums” uzvarēja – restorāns “Chocolate & Pepper”, balvu laureātam pasniedza ēdiena blogere Laura Grēviņa, uzsverot, ka ēšana ārpus mājas var būt arī lielisks ģimenes pasākums, īpaši, ja ēdinātājs par to ir īpaši padomājis.

  Nominācijā “Draudzīgākais tūrisma uzņēmums” uzvarēja – Atpūtas un sporta komplekss “Dzintarkrasts”, balvu uzvarētājam pasniedza ceļotāja Agija Kola, savukārt nominācijā “Draudzīgākais atpūtas uzņēmums” uzvarēja Atpūtas un izklaides centrs “Bowlero”, un balvu pasniedza pasākumu vadītājs Armands Simsons, norādot, ka ģimenēm draudzīgas vietas var ērti redzēt arī pilsētvidē, sekojot Babyroom īpašajām spilgti oranžajām emblemām pie uzņēmumu un iestāžu durvīm.

  Īpašu paldies ceremonijā teica Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” pārstāvis Aigars Bolis Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam par tā pieejamību visiem mūsu sabiedrības locekļiem, neskatoties uz to, ka tā ir vēsturiska ēka un pielāgojumu veikšana prasa lielākas pūles.

  Labklājības ministrs Jānis Reirs norādīja, ka Latvijas nākotne ir drošās rokās, jo mums ir gan jauni un talantīgi cilvēki, gan vadītāji un uzņēmēji, kuriem rūp mūsu valsts nākotne, un galvenais - mums ir apņēmīgas ģimenes ar bērniem. “Īpaši liels paldies biedrībai šodien par to, ka viņi saka Paldies! Uzņēmējiem, kuri velta laiku un līdzekļus piedomādami par ērtībām, kuras ģimenes bez bērniem neievērotu. Babyroom.lv ir nozīmīgs solis ceļā uz iekļaujošāku un labāku Latviju.”

  Biedrības valdes locekle Anna Rozīte pauž patiesu prieku par lielo Labklājības ministrijas un Vides aizsardzības un Reģionālās attīstības ministrijas atsaucību. “Gatavojoties balsošanai un pasākumam uzrunājām ministrijas ar lūgumu palīdzēt veicināt balsošanu. Liels bija mūsu pārsteigums un prieks saņemt pozitīvas atbildes un jautājumu - “Kā vēl varam palīdzēt?”. Saņemot šādus jautājumus no ministriju puses jūtam, ka tuvojamies mūsu mērķim - veicināt uzņēmēju izpratni par vecāku vajadzībām, veicināt ģimenēm draudzīgu vidi, kā arī atvieglot ģimeņu ar bērniem sadzīvi un padarīt Latviju par ģimenēm ar bērniem draudzīgāko valsti Eiropā. Mūsu darbs nav veltīgs un gandarījums par paveikto ir vēl lielāks.”


  Biedrība ceremonijā atklāja arī savu pilnveidoto mājaslapu www.BABYROOM.lv - digitālu rīku, kas vienkopus sniedz informāciju par ģimenēm draudzīgām vietām visā Latvijā un ir platforma, kurā satiekas gan vecāki, gan pakalpojumu sniedzēji. Atjaunotajā mājaslapā daudz ērtāk uzņēmēji un pakalpojumu sniedzēji var publicēt informāciju par ģimenēm būtiskām ērtībām (iekļūšanu ar ratiņiem vietā, pārtinamo virsmu pieejamību, bērnu barošanas krēsliņu un īpašu ēdienkaršu pieejamību u.c.) pakalpojumu sniegšanas vietā, kā arī informāciju par bērniem veltītiem pasākumiem aktuālajā kalendārā. Savukārt vecāki ar maziem bērniem ērti lietojamā kartē, kas izmantojama gan datorā, gan mobilajās ierīcēs, var veidot savu maršrutu pa Latviju, izpētot tuvumā esošās ģimenēm ar bērniem draudzīgās vietas. Jaunā mājas lapa  darbojas vairākās valodās, kas dod lielāku iespēju informēt arī Latvijas tūristus un viesus, un veicināt izpratni par Latviju kā ģimenēm draudzīgu valsti. Biedrība aicina gan uzņēmējus gan valsts un pašvaldību iestādes izmantot jaunās mājaslapas piedāvātās iespējas, informēt sabiedrību par bērniem būtiskām ērtībām un uzturēt dzīvu un aktīvu sarunu ar to sabiedrības daļu, kas rūpējas par maziem bērniem.

  Lielu paldies biedrība vēlas izteikt arī pārējiem mūsu sadarbības partneriem un atbalstītājiem apbalvošanas ceremonijas nodrošināšanā – SIA “Maxima Latvija”, “e-maxima.lv”, “Pufi Latvija”, “Mazo Ekspertu skola”, SIA "TZMO Latvija" ar zīmolu Bella Baby Happy, VEF kvartāla kamerzālei. Biedrība saka arī paldies www.babyroom.lv portāla redaktorei Sandrai, atjaunotās mājas lapas projektu vadītājam Jānim, biedrības grāmatvedim Arnoldam, biedrības dibinātājai Anetei un citiem, kas ik dienas motivē darboties.
 • Māmiņas Viktorijas pieredze kino baudīšanā kopā ar mazo

  2017. gada 14. jūlijā
  Starptautiskā filmu festivāla #RigaIFF bērnu un jauniešu programma KIDS WEEKEND jau šajā nedēļas nogalē.
  Arī 1,6 gadu jauna puikas māmiņa Viktorija Andžāne mūsu konkursā laimēja ģimenes biļetes un apmeklēja KIDS WEEKEND kopā ar vīru un brašo puiku. Lūk, ko Viktorija stāsta: " Bijām patīkami pārsteigti, ka pasākums tiešāmbija ļoti piemērots ģimeņu ar bērniem apmeklējumam, līdz ar to zāle bija pilna ar bērniem visādos vecumos. Jāpiebilst, ka mūsu mazajam puikam pasākums gāja pie sirds vien pirmās 10 minutes, jo vēlāk bērnus interesēja citi laika pavadīšanas veidi, kas ir tikai normāli vecumā lidz aptuveni 3-4gadiem, bet kopumā minētais pasākums mūsuprāt bija ļoti lietderīgs, jo ļāva bērniem iepazīt arī citu valstu un animatoru darbus, kas būtiski atškiras no pašmāju ražojuma."
  Šodien, 13.oktobrī notika arī pirmā Bērnu žūrijas tikšanās - visas KIDS WEEKEND filmas šajā nedēļas nogalē arī vērtēs bērni, izvēloties labāko filmu!
 • Vides pieejamības Gada balvas pasniegtas!

  2016. gada 28. oktobrī

  Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons apbalvo 2016. gada labākos vides pieejamības veicinātājus

   

  Ceļot godā cilvēkiem ar invaliditāti draudzīgākās vietas, ēkas un vides pieejamības veicinātājus, 24. oktobrī tika aizvadīta ikgadējā Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija. Apeirons balvas par ieguldījumu vides pieejamības veicināšanā pasniedza 7 nominācijās, tostarp apvienība nosauca arī 2016. gada humānāko ēku, kas saņēma Zelta kruķi.

   

  Cilvēkiem draudzīgā ēka – Rīgas Motormuzejs

  Interaktīvs, pieejams un universāls – šo un vēl citu īpašību dēļ par 2016. gada humānāko ēku tika atzīts Rīgas Motormuzejs, kas ieguva Apeirons lielāko apbalvojumu – Zelta kruķi. To ik gadu saņem objekts, kas atbilst visām likuma prasībām vides pieejamības jomā.

   

  Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis norāda: “Rīgas Motormuzejs ir ļoti labs piemērs citiem. Tikai nesen tas tika renovēts un pilnveidots, ievērojot noteikumus, kas cilvēkiem ar invaliditāti padara iespējamu un ērtu iekļūšanu telpās, pārvietošanos un interaktīvu ekspozīcijas apskatīšanu, kas pirms tam nebija iespējama. “Dažkārt, pilnveidojot ēkas, uzmanība tiek pievērsta tikai tam, kā cilvēki tur iekļūs un pārvietosies. Toties Rīgas Motormuzejs mūs visvairāk pārsteidza ar universālajiem dizaina principiem un interaktīvajiem risinājumi, kas cilvēkiem ar invaliditāti ļauj justies brīvi un redzēt ekspozīciju tāpat kā citiem.”

   

  2016. gada balvu ieguvēji

  Nominācijā Izglītība visiem balvu saņēma Daugavpils Universitāte. Tā atspoguļo pašu nomināciju – iespējai iegūt izglītību ir jābūt ikvienam. Ēkā ir viegli orientēties un pārvietoties visiem – arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Par pieejamāko apskates objektu tika atzīts Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē, kas ir viens no retajiem dabas parkiem, kur ikviens var pilnvērtīgi un ērti baudīt dabu un atpūsties, daudzviet pat patstāvīgi, bez asistenta palīdzības. Balvu nominācijā Viesmīlība saņēma kempings Apaļkans, kā saimnieks, pats izstaro pozitīvismu un viesmīlību. Viņš rūpējas, lai kempingā nevienam nebūtu nekādu šķēršu, varētu justies brīvi un pilnvērtīgi atpūsties, un objektu turpina attīstīt. Skrundas muiža saņēma balvu kā pieejamākais kultūrvēsturiskais objekts, pierādot, ka kultūrvēsturiska objekta statuss nav šķērslis, ar ko aizbildināties, lai neveidotu pieejamu vidi. Par pieejamāko vietu, kur satikties, atzīta Cēsu centrālā bibliotēka, savukārt kā aktīvākā pieejamības veicinātāja atzīta Liepājas neredzīgo biedrība, kas rīko dažādus seminārus, konsultē uzņēmumus un nenogurstoši strādā pie vides pieejamības attīstības Latvijā.

   

  “Lai noteiktu 2016. gada pieejamākās ēkas un objektus, apsekojām visu Latviju, apskatījām un izvērtējām 11 000 vietas. Šogad atšķirībā no citiem gadiem balvas saņems vietas ar pievienoto vērtību jeb tās, kur cilvēki ar invaliditāti var ne tikai ērti nokļūt un pārvietoties, bet arī atpūsties un mācīties, ko citur viņiem fiziski nebūtu iespējams izdarīt. Protams, Latvijā vēl ir daudz vietu, ēku un objektu, kas būtu jāpilnveido un jāpadara pieejami, bet prieks, ka gadu laikā arvien vairāk tiek celtas jaunas un pilnveidotas vecās ēkas, padarot tās pieejamas ne tikai cilvēkam ar invaliditāti, bet arī sirmgalvjiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiem. Cilvēki sāk apzināties, ka vides pieejamība nav ekstra, bet gan nepieciešamība,” saka invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

   

  Vides pieejamības apsekojumi, kā arī balvu pasniegšanas norisinājās projekta Vide Visiem ietvaros, ko apvienība Apeirons realizēja ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālo atbalstu.

  Pilnībā un daļēji pieejamie vides objekti – ēdināšanas, kultūras, medicīnas, sabiedriskās iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas, transporta pakalpojumi un citi ir apkopoti pirmajā vides pieejamības mobilajā aplikācijā Mapeirons, kas pieejama mājas lapā www.mapeirons.lv , Google Play un AppStore. Plašāka informācija Mapeirons mājaslapā www.mapeirons.lv.

   

 • Māmiņas Viktorijas pieredze kino baudīšanā kopā ar mazo

  2016. gada 13. oktobrī

  Starptautiskā filmu festivāla #RigaIFF bērnu un jauniešu programma KIDS WEEKEND jau šajā nedēļas nogalē. 

  Arī 1,6 gadu jauna puikas māmiņa Viktorija Andžāne mūsu konkursā laimēja ģimenes biļetes un apmeklēja KIDS WEEKEND kopā ar vīru un brašo puiku. Lūk, ko Viktorija stāsta: " Bijām patīkami pārsteigti, ka pasākums tiešāmbija ļoti piemērots ģimeņu ar bērniem apmeklējumam, līdz ar to zāle bija pilna ar bērniem visādos vecumos. Jāpiebilst, ka mūsu mazajam puikam pasākums gāja pie sirds vien pirmās 10 minutes, jo vēlāk bērnus interesēja citi laika pavadīšanas veidi, kas ir tikai normāli vecumā lidz aptuveni 3-4gadiem, bet kopumā minētais pasākums mūsuprāt bija ļoti lietderīgs, jo ļāva bērniem iepazīt arī citu valstu un animatoru darbus, kas būtiski atškiras no pašmāju ražojuma."

  Šodien, 13.oktobrī notika arī pirmā Bērnu žūrijas tikšanās - visas KIDS WEEKEND filmas šajā nedēļas nogalē arī vērtēs bērni, izvēloties labāko filmu!

 • Starptautiskā filmu festivāla īpašā programma KIDS WEEKEND 15.un 16.oktobrī

  2016. gada 12. oktobrī

  15. un 16.oktobrī ģimenes ar pavisam maziem, maziem, lielākiem un lieliem bērniem esiet mīļi gaidītas kinoteātrī Splendid Palace Rīgā, lai kopā baudītu ģimenes branču restorānā Tinto un apmeklētu īpašu filmu un animācijas filmu programmu!

  Lai veidotu dialogu starp kino un vismazāko skatītāju, seansiem jātop par pasākumiem visai ģimenei. Tāpēc festivāls sadarbībā ar notikuma vietu – kinoteātri un visiem, kuriem rūp, gādā, lai ik gadu vesela nedēļas nogale festivālā tiktu veidota tā, lai ģimene ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem varētu izbaudīt kino festivāla atmosfēru – filmu programmu, kura veidota no pašām interesantākajām jaunākajām bērnu filmām un animācijas filmām un ko papildina iespēja piedalīties garajās brokastīs, nodarbināt mazos dažādās izglītojošās aktivitātēs, lai vismaz vienu dienu šajā rudenī pavadītu kino burvības zīmē!

  Vairāk informācijas RigaIFF mājas lapā!