Šodien, 18. februārī

 • Bērnu Rīts kinoteātrī "Kino Citadele"

  2018. gada 18. februārī 10:00 - 14:00 Kino Citadele, 13. janvāra iela 8, Rīga
  Piedalies Brain Games spēlēs, iesaisties La Creation radošajās darbnīcās, būvē torņus LEGO spēļu stūrītī un apskati, kādu pārsteigumu Tev būs sagādājis Tallink. Pēc aktivitātēm būs iespēja noskatīties jauno animācijas filmu "Alu cilvēks".

  Filmas "Alu cilvēks" darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas.

  Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
  Vairāk info >
 • Muzeja stāsti ģimenēm – Rīgas dārgumi un piedzīvojumi gadsimtos

  2018. gada 18. februārī 11:00 - 17:00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4, Rīga
  Ģimenes dienas programma “Muzeja stāsti – Rīgas dārgumi un piedzīvojumi gadsimtu ceļā”, ieskandinot Baltijā senākā muzeja 245. gadskārtu, aicina, piedāvājot ekskursiju, kuras maršruta ietvaros - gan muzejs, gan ieskats Vecrīgas kvartālā ap Rīgas Domu, kā arī radošo darbnīcu bērniem, visa muzeja apskati un īpaši draudzīgo ieejas maksu.
  >>>Pulksten 11:00 un 14:00 Ģimenes dienas apmeklētāji muzeja vestibilā tiks gaidīti, lai dotos ekskursijā „Muzeja ceļš cauri gadu simtiem un Rīgas dārgumi”. Ekskursija, kuru vadīs muzeja pedagoģe, vēsturniece Irēna Strēle, sāksies muzeja vestibilā, turpināsies Vecrīgā, līdz ceļš atkal atvedīs atpakaļ uz muzeju, lai turpinātos ekspozīcijā. Ekskursijas gaitā, sekojot Rīgas un muzeja piedzīvotajam gadsimtos, varēs iepazīt vēstures liecības, kas atrodamas Vecrīgas ieliņās kvartālā ap Rīgas Domu, bet muzeja izstādē “Doma muzejs Rīgā – templis zinātnei un mākslai” - ieklausīties unikālo priekšmetu - Rīgas vēstures dārgumu neredzamajos stāstos.
  >>>Radošajā darbnīcā „Darbojamies: galda spēles, mīklas un apsveikumi muzejam dzimšanas dienā!” visu paaudžu Ģimenes dienas dalībnieki, laikā no pulksten 11:00 – 17:00, varēs zīmēt veltījumus muzejam tā 245. gadskārtā, minēt mīklu uzdevumus, kā arī iemācīties galda spēles, kas ģimenēs un draugu lokā bija iecienītas pirms gadu desmitiem.
  >>>Jāpiebilst, ka muzejā apskatāma ir gan bērnu, gan pieaugušo apmeklētāju interesi raisījusī izstāde “Laika mūzika. Pulksteņi no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma. 17.- 20.gs.”.
  >>>Ģimenes dienas aktivitāšu apmeklētājiem muzejs dāvā īpaši draudzīgo Ģimenes dienas ieejas maksu: pieaugušajiem - EUR 2,50; pensionāriem un studentiem – EUR 1,50, skolēniem EUR 0,50, pirmsskolas vecuma bērniem – brīva ieeja, programmas piedāvājums – bez atsevišķas maksas.
  >>>Informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tel.: 67356676. www.rigamuz.lv.
  >>>Anotācija pievienotajam attēlam (eksponāts apskatāms muzeja izstādē “Doma muzejs Rīgā – templis zinātnei un mākslai”): Rīgas atslēdznieku zeļļu meistarstiķis – naudas lāde (fragments). 1740.g. Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājums.
  >>>Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs ir ne tikai senākais muzejs Baltijā, bet arī viens no vecākajiem plašai publikai pieejamajiem muzejiem Eiropā. 1773.gada 22. februārī ar Rīgas rātes lēmumu dibinātais Himzela muzejs ir šodienas Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja sākotne. Gadu desmitu un simtu laikā muzeja nosaukums vairākkārt mainīts. Rīgas ārsta Nikolausa fon Himzela un viņa dzimtas izveidoto dabaszinātnes, vēstures un mākslas priekšmetu privātkolekciju Rīgas rāte saņēma kā dāvinājumu Rīgai no Himzelu dzimtas. Šobrīd muzeja krājuma kolekcijas ir bagātas ar vairāk kā pusmiljonu priekšmetiem, kas ir ar nenovērtējamu kultūrvēsturisko un māksliniecisko vērtību. Tēlaini izsakoties, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs ar savu krājumu, ekspozīciju un ēku kompleksu ir īstena Rīgas gadsimtu dārgumu lāde.
  Vairāk info >
 • Bērnu pasākums "Garšīgā Masļeņica"

  2018. gada 18. februārī 12:00 - 16:30 Virtuves studija, Mūkusalas iela 72B, Rīga
  Jau pavisam drīz – Masļeņicas svētki! Atzīmēsim šo garšīgo pasākumu kopā!

  Svētdien, 18. februārī, aicinām bērnus uz izklaidējošo pasākumu, veltītu Masļeņicas svētku aizvadīšanai.

  Šī pasākuma ietvaros piedāvājam vietas 2 vecuma grupās:

  - plkst.12:00 – bērni vecumā no 4 līdz 6 gadiem;
  - plkst.14:30 – bērni vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

  Bērnus gaida aizraujoša programma, kurā pieredzējušā un radošā pasniedzēja Кристина Белоус (Kristina Christina) no ģimenes attīstības centra Laflandia dalīsies ar bērniem ar plāno pankūku gatavošanas noslēpumiem. Bērniem būs iespēja, patstāvīgi, pagatavot zeltainas un ļoti gardas pankūkas ar dažādiem pildījumiem.

  Pēc meistarklases mēs esam sarūpējuši bērniem īpašu dāvanu – izklaidi un aktīvas spēles kopā ar bērnu publikas iemīļoto varoni – atraktīvo Mašu no multfilmas “Maša un Lācis”.

  Pasākuma ilgums – 2 stundas.

  Valoda: LV un RU

  Dalības maksa – 15 EUR.

  Pierakstīšanās pa tālr. 27162916 vai pa e-pastu dreamon.lv@gmail.com
  Vairāk info >
 • Masļeņica Jūrmalā

  2018. gada 18. februārī 12:00 - 15:00 pie sanatorijas “Jantarnij bereg” Zvīņu iela 2, Jaunķemeri
  Masļeņica ir sena pavasara gaidīšanas tradīcija slāvu tautām. Svētku laikā tiek līksmi pavadīta garā, aukstā ziema un sagaidīts pavasaris. Masļeņicu pareizticīgie sendienās svinēja septiņas dienas pirms lielā gavēņa. Ļaudis satikās ar tuviniekiem, tuviem un tālākiem paziņām, pirms gavēņa palūdza cits citam piedošanu un, kad miers salīgts, priecājās krāšņos svētkos ar ēdienu un izklaižu pārpilnību.

  Koncertā uzstāsies folkloras ansamblis “Berendejka”, dziedātāji Deniss Harčenko un Anastasija Krilova, vokālais ansamblis “Dušečka”, kā arī cirka mākslinieki.

  Svētku apmeklētāji tiks aicināti iet rotaļās un piedalīties konkursos, tostarp pārbaudīt spēkus, rāpjoties sešus metrus augstā stabā un iemēģinot staigāšanu ar koka kājām (ķekatām). Būs vizināšanās ar zirgiem, bruņinieku cīņas, bet mielastā – gardas pankūkas. Svētku noslēgumā tiks dedzināta salmu lelle, kas simbolizē atbrīvošanos no aizvadītā gada likstām, ziemas atkāpšanos un pavasara tuvošanos.
  Vairāk info >
 • Masļeņicas svinbas

  2018. gada 18. februārī 13:00 - 17:00 MyLife Restorāns, Meža pr.49, Jūrmala
  Restorāns "My life" 18. februārī ir sagatavojis bagātīgas Masļeņicas svinības. No rīta mazajiem kulināriem ir iespēja piedalīties pankūku meistarklasē, bet no plkst. 13:00 līdz 17:00 ir sagatavota plaša svētku programma.

  Papildus informācija pa tālruņiem +37120370413, +371 20370412
  Vairāk info >
 • Mazā burvju flauta

  2018. gada 18. februārī 15:00 - 16:15 Latvijas Nacionālā opera un balets, Aspazijas bulvāris 3, Rīga
  Princis Tamino iemīlas Nakts karalienes meitā Paminā, kuru nolaupījis varenais burvis Zarastro. Tamino kopā ar putnu ķērāju Papageno dodas atbrīvot meiteni. Tikai pēc tam, kad ar burvju flautas palīdzību pārvarētas nāves briesmas un apliecināta sava gudrība, pacietība, drosme un neatlaidība, princis un princese beidzot var būt laimīgi kopā. Jauno, inovatīvo iestudējumu latviešu valodā režisore Margo Zālīte veidojusi ģimenēm ar bērniem no piecu gadu vecuma.

  BRĪDINĀJUMS: Izrādē izmanto stroboskopu.

  Izrāde latviešu valodā bez virstitriem angliski.

  Saturs. Nakts karalienes Burvju mežā svešzemju princi Tamino vajā pūķis. Princis izbailēs paģībst, un briesmoni pieveic Nakts karaliene. Kad princis pamostas, viņam tuvojas putnuķērājs Papageno. Abus uzrunā Nakts karaliene, lūdzot glābt pameitu princesi Paminu no ļaunā valdnieka Zarastro. Bīstamajā ceļā līdzi tiek doti burvju instrumenti: princis Tamino saņem flautu un Papageno – zvaniņus.

  Princese Pamina mīt gaismas valdnieka Zarastro pilī, kur viņas labvēlību cenšas iemantot maoru augstmanis Monostatoss. Putnuķērājs Papageno atrod abus un cenšas glābt princesi. Tikmēr princis Tamino arī gatavojas cīņai, lai atbrīvotu princesi. Kāds vecs vīrs paskaidro princim, ka Paminai klājas labi un ka patiesībā viņas pamāte – ļaunā Nakts karaliene – ir tā, kas vēlas graut gudrības valstību, lai iegūtu Lielo Dārgumu un varu.

  Papageno, Pamina, Monostatoss un Tamino satiekas pie valdnieka Zarastro gudrības tempļa. Viņš soda nelietīgo Monostatosu par nodevīgo rīcību un aicina jaunos varoņus izturēt klusēšanas pārbaudījumu, lai varētu iegūtu patiesu gudrību un Lielo Dārgumu, princis savu princesi, un Papageno – savu Papagenu.

  Kad Pamina palikusi viena, viņu uzrunā atriebes pilnā pamāte Nakts karaliene, liekot nogalināt valdnieku Zarastro.

  Nakts karalienes un viltīgā maoru augstmaņa Monostatosa nelietīgos nolūkos satriec gaismas gari. Par spīti neveiksmēm pārbaudījumos, Zarastro ieved gudrības templī abus jaunos pārus – princi Tamino ar princesi Paminu un Papageno ar Papagenu.
  Vairāk info >
 • Paukojam un šmaukojam - nebēdnīgi muzikāls uzvedums bērniem Līvānos

  2018. gada 18. februārī 14:00 - 15:00 Līvānu novada kultūras centrs, Rīgas iela 105, Līvāni
  Nerātnajam zaķēnam Paukam, kas dzīvo Ozolaines mežā, galva vienmēr pilna ar dažādām idejām un dullībām, bet gudrinieks Šmauks tās palīdz realizēt, jo divas galvas taču ir gudrākas nekā viena, vai ne?! Dzīve ir lustīga un pārsteigumu pilna, tomēr katrs viņu jautrais darbiņš, kas vienmēr labi domāts, beidzas diezgan bēdīgi...
  Zaķēni nenokar galvas un ir gatavi laboties (cik pazīstami, vai ne?...), un …Paukam atkal ir – „I-D-E-J-A!” Sākas jauns piedzīvojums… Ko tas nesīs meža iemītniekiem? Skatītāji uzzinās izrādē!

  Dziesmuspēle Brodveja stilā, veidota pēc Enīdas Blaitonas populārās pasakas Pauks un Šmauks motīviem. Izteiksmīgā kustību horeogrāfija, spilgtā kostīmu koncepcija, Ozolaines meža vides scenogrāfija priecēs gan pirmsskolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus un ikvienu, kam patīk azarts, jautrība un ir mīļas bērnības atmiņas.

  Biļetes pieejamas "Biļešu Paradīzes" kasēs -
  https://www.bilesuparadize.lv

  Vairāk par izrādi - http://www.operetesfonds.lv/
  Vairāk info >
 • Latvijas Leļļu teātra izrāde "Naksitrallīši" Salaspilī

  2018. gada 18. februārī 16:00 - 17:20 Salaspils novada kultūras nams "Rīgava", Līvzemes iela 7, Salaspils
  Eno Rauds "NAKSITRALLĪŠI"

  Pie saldējuma kioska satiekas trīs dīvaini cilvēciņi – Uzrocis, Ķērpjbārdis un Puszābaks.
  Viņi mielojas ar saldējumu un ziņkārīgi cits citu uzlūko. Tas ir sākums draudzībai, kas būs stiprāka par ķildām, bailēm un grūtībām, ko Naksitrallīšiem nāksies pārvarēt, lai dabā atkal valdītu līdzsvars.

  Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
  Ieteicamais vecums: 3+
  Pirmizrāde: 08.10.2017.
  Režisore: Laura Čaupale
  Mākslinieks: Edgars Valters
  Leļļu māksliniece: Māra Liniņa
  Scenogrāfs: Toms Grīnbergs
  Mūzikas autori: Pēteris Pāss, Aija Pāsa

  LOMĀS:
  Uzrocis - Miķelis Žideļūns
  Puszābaks - Edgars Kaufelds
  Ķērpjbārdis - Artūrs Putniņš
  Vairāk info >
 • Izrāde "Pepija Garzeķe"

  2018. gada 18. februārī 11:00 - 13:15 Latvijas Leļļu teātris, K. Barona iela 16/18, Rīga
  Vai džeks var sadraudzēties ar čiksu savā vecumā? Tu atbildēsi - skatoties, kāda meitene! Pareizi! Ar meiteni viss ir kārtībā! Viņa nēsā stilīgas zeķes un smagus zābakus. Viņai ir miljons vasaras raibumu, rudi mati, nenormāli stipras rokas un baigi foršā sirds! Un tas nekas, ka tā meitene ir izdomāta! Jo katram no mums ir vajadzīgs draugs. Īsts draugs, kādu paši vēlamies. Bet... diemžēl ne visiem tāds ir...Ja tici brīnumiem, īstai draudzībai, ja Tev patīk smieklīgi piedzīvojumi un īsta pankroka grupa uz skatuves, tad Latvijas Leļļu teātra izrāde „Pepija Garzeķe” domāta tieši tev.

  BRĪDINĀM, KA IZRĀDĒ TIEK IZMANTOTS STROBOSKOPS!
  Vairāk info >
 • Leļļu izrāde "Kurš teica ņau?" krievu valodā

  2018. gada 18. februārī 11:00 - 12:10 Latvijas Leļļu teātris, K. Barona iela 16/18, Rīga
  Zem sēnītes paslēpās vesels bars- skudriņa, zvirbulēns, pelīte un zaķis. Dīvaini, bet vietas pietika visiem. Pat zaķs no lapsas paslēpās! Kā tad tā? Uzmanīgi klausies dziesmiņu un sapratīsi.

  Vēl interesantāks ir stāsts par ābelīti. Skrēja zaķis pa mežu un piepeši ieraudzīja ābeli, bet tās galotnē - vienu pašu ābolu. Uzlēkt nespēj. Nācās vārnai lūgt palīdzību, bet tā ābolu izlaida no knābja! Aizripoja un iekrita ābols pelītes alā...un tad nu sākās strīds.

  Vēl izrādē dzirdēsi stāstu  par kucēnu, kurš uzzināja - kurš teica ņau un neļāva tam aizmigt!

  „Viena maza turku pupa" no izrāžu cikla „Pasaka pasaciņa” domāts pašiem mazākajiem Latvijas Leļļu teātra skatītājiem (2-3gadi), jo tieši tik mazus bērnus vecāki jau vēlas iepazīstināt ar teātra mākslu un uzvedības kultūru. Izrādes pamatā izmantoti trīs Vladimira Sutejeva stāsti  „Kas teica ņau?”, „Zem sēnītes” un „Ābolītis”, kas rosinājuši režisori Viju Blūzmu veidot savu skatuves variantu.
  Vairāk info >
 • Izrāde "Tuntuļu Jurītis"

  2018. gada 18. februārī 15:00 - 16:25 Latvijas Leļļu teātris, K. Barona iela 16/18, Rīga
  Atzīmējot mākslinieka un dzejnieka Alberta Kronenberga 130 gadadienu, režisors Ģirts Šolis nolēmis teātra repertuāru papildināt ar muzikālu objektu izrādi bērniem no 4 gadu vecuma – “Tuntuļu Jurītis”. Tas ir pasakains un aizraujošs stāsts par apķērīgo lauku zēnu Jurīti, kurš iekļūst gan neticamos piedzīvojumos, gan nepatikšanās, no kurām gan vienmēr izkuļas ar veselu ādu. Asprātīgie pantiņi, kuros dzirkstī Albertam Kornenbergam tik raksturīgais vieglums un ironija, ir latviešu literatūras bagātība, kura būtu jāiepazīst jebkuram bērnam.
  Vairāk info >
 • Izrāde "Pepija Garzeķe" krievu valodā

  2018. gada 18. februārī 15:00 - 17:15 Latvijas Leļļu teātris, K. Barona iela 16/18, Rīga
  Vai džeks var sadraudzēties ar čiksu savā vecumā? Tu atbildēsi -skatoties, kāda meitene! Pareizi! Ar meiteni viss ir kārtībā! Viņa nēsā stilīgas zeķes un smagus zābakus. Viņai ir miljons vasaras raibumu, rudi mati, nenormāli stipras rokas un baigi foršā sirds! Un tas nekas, ka tā meitene ir izdomāta! Jo katram no mums ir vajadzīgs draugs. Īsts draugs, kādu paši vēlamies. Bet... diemžēl ne visiem tāds ir...Ja tici brīnumiem, īstai draudzībai, ja Tev patīk smieklīgi piedzīvojumi un īsta pankroka grupa uz skatuves, tad Latvijas Leļļu teātra izrāde„Pepija Garzeķe” domāta tieši tev.
  Vairāk info >
 • FUTURE LIVE! Izstāde

  2018. gada 18. februārī 11:00 - 21:00 Elkor Plaza, Brīvības gatve 201, Rīga
  Tā ir neatkārtojama vieta, kur vienkopus izstādīti nākotnes tehnoloģiju, izklaides un izglītojoši projekti. Atrodoties pašā Rīgas centrā, varēsiet nokļūt nākotnē – savā projektā esam apvienojuši vismodernākās tehnoloģijas, veidojot skaņas un gaismas instalācijas, virtuālās realitātes atrakcijas, interaktīvas video instalācijas un neparastu foto zonu.

  Ceļojot starp galaktikām  jūs varēsiet nokļūt pārsteidzošā pasaulē, kur mīt citplanētieši, fantastiskas puķes un svešzemju augi, ko būs aizraujoši iepazīt gan bērniem, gan pieaugušajiem.
  Uz tikšanos ELKOR PLAZA!

  Tālrunis uzziņām un skolu grupas rezervācijām +37126446696
  Vairāk info >
 • Izrāde "Mazais ganiņš"

  2018. gada 18. februārī 12:00 - 13:00 Latvijas Nacionālais teātris, Kronvalda bulvāris 2, Rīga
  Ceļojums pēc zaķīša..

  Lūgums mazajiem un lielajiem skatītājiem - uz izrādi ņemt līdzi maiņas apavus.

  Izrāde bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem un viņu vecākiem, kur kopā ar aktieriem dosimies palīgā mazajam ganiņam atrast pazudušo zaķīti. Sastapsim Sēņu veci, Koku rāvēju. Nonāksim debesīs un arī lielas zivs vēderā. Piedzīvosim un iztēlosimies mazā ganiņa pasauli, kurā viņš ir pazaudējis savu zaķīti. Alberts Kronenbergs, viņa zīmētie varoņi un sacerētās vārsmas uzrunājušas daudzas latviešu bērnu paaudzes – ar labestību, vieglu smaidu un dzīvu iztēli.
  Vairāk info >
 • Izrāde "Dželsomīno melu zemē"

  2018. gada 18. februārī 11:00 - 13:00 Liepājas teātris, Teātra iela 4, Liepāja
  Džanni Rodāri
  IZRĀDE MAZIEM UN LIELIEM BĒRNIEM
  Evitas Sniedzes un Ģirta Šoļa skatuves versija
  Režisors – Ģirts Šolis

  Itāļu rakstnieka Džanni Rodāri radītais puisēns Dželsomīno ir piedzimis ar brīnumainu balsi, un tas viņam sagādā ne mazums problēmu – tad, kad viņš dzied, plīst logu stikli, grūst ēkas un no galvām tiek aizpūstas parūkas. Dželsomīno dodas lielajā ceļojumā, jo tā agri vai vēlu notiek ar visiem pasaku varoņiem viņu pieaugšanas stāstos. Viņš nokļūst Melu zemē, kur maize tiek saukta par tinti, bet īsta nauda un patiesība nevienu neinteresē. Skaidrs, ka Dželsomīno kopā ar tālajā zemē sastaptiem draugiem mainīs Melu zemes paradumus. Savukārt, režisors Ģirts Šolis kopā ar aktieriem Dželsomīno piedzīvojumu stāstīs, atklājot teātra radīšanas un pārtapšanas noteikumus, kā arī fantāzijas neierobežotās iespējas.
  Vairāk info >

Rīt, 19. februārī

 • Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus

  2018. gada 19. februārī 18:30 - 20:00 Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga
  6 nodarbību cikls pirmdienās no 2018. gada 22. janvāra.


  Dvēseles izvēle – kāpēc tieši šie vecāki, kāpēc tieši šie apstākļi, kāpēc es nāku uz zemes.

  Bērniņa sagaidīšana – ko es vēlos redzēt savā bērnā un cik vēlos ieklausīties viņa vēlmēs.

  Zīdainītis – vecāku misija, bērna sociotips, komandas veidošana ar bērnu.

  Atnācis puisītis – kā palīdzēt viņam veidoties par vīrieti.

  Atnākusi meitenīte – kā palīdzēt viņai veidoties par sievieti.

  Bērna misija – ko bērns vēlas mums palīdzēt.


  Pusaudžu vecums puišiem – kā veidot labas un savstarpēji draudzīgas attiecības ar jauno vīrieti.

  Pusaudžu vecums meitenēm – kā veidot labas un atbalstošas attiecības ar jauno sievieti.

  Pieauguši bērni – kādas veidojam kopējās vai atšķirīgās attiecības. Mērķi un savstarpēja pieņemšana.

  Mazbērni – vecvecāku misija mazbērnu dzīvē un ko viņi nes mums.


  Vēlamā pateicība: 15 eur par nodarbību
  Maksājot par visu ciklu kopā, pateicība 75 eur
  Abiem vecākiem apmeklējot kopā, pateicība par nodarbību 25 eur


  Droši nāc ar bērniem! Paziņo mums dienu iepriekš un mūsu auklīte tos mīļi pieskatīs.

  Vairāk informācijas: zvanot 24332992

  Pieteikšanās šeit: http://lifeartacademy.org
  Vairāk info >
 • FUTURE LIVE! Izstāde

  2018. gada 19. februārī 13:00 - 20:00 Elkor Plaza, Brīvības gatve 201, Rīga
  Tā ir neatkārtojama vieta, kur vienkopus izstādīti nākotnes tehnoloģiju, izklaides un izglītojoši projekti. Atrodoties pašā Rīgas centrā, varēsiet nokļūt nākotnē – savā projektā esam apvienojuši vismodernākās tehnoloģijas, veidojot skaņas un gaismas instalācijas, virtuālās realitātes atrakcijas, interaktīvas video instalācijas un neparastu foto zonu.

  Ceļojot starp galaktikām  jūs varēsiet nokļūt pārsteidzošā pasaulē, kur mīt citplanētieši, fantastiskas puķes un svešzemju augi, ko būs aizraujoši iepazīt gan bērniem, gan pieaugušajiem.
  Uz tikšanos ELKOR PLAZA!

  Tālrunis uzziņām un skolu grupas rezervācijām +37126446696
  Vairāk info >