KINO BIZE bērnu rīti: Balerīna

2018. gada 14. janvārī
Kino Bize, Elizabetes iela 37-2, Rīga (ieeja no pagalma)
Vairāk info
11:00 - 14:00
Sveicieni jaunajā 2018. gadā! #KinoBize komandai ir labas ziņas, Bērnu rīti turpināsies arī šajā gadā. Kā ierasts, tiksimies katru otro svētdienu!
Pasākumi tiek veidoti ar mērķi veidot kvalitatīvu kino pieredzi mazajiem skatītājiem. Kamēr vecākiem tiek dota iespēja atvilkt elpu pie kādas atspirdzinošas limonādes glāzes, bērni tiek ne tikai izklaidēti, bet arī izglītoti ar sarunām un radošajām darbnīcām. Šogad vairāk centīsimies pievērsties plašām un aktuālām tēmām. Tās apskatīsim pavisam vienkāršā un saprotamā valodā, neaizmirstot tēmas vēsturisko, problemātisko un aktuālo pusi. Jau pierādījies, ka vislabāk Bērnu rītu sākt ar filmas seansu, pēc kura seko citas aktivitātes.

Pašā pirmajā šī gada Bērnu rītā skatīsimies animācijas filmu "Balerīna" (Ballerina). Tas ir stāsts par bāreni Felīsiju, kurai ir tikai viena aizraušanās un kaislība - dejošana! Kopā ar savu draugu Viktoru, kurš vēlas kļūt par izgudrotāju, viņi izdomā traku plānu kā aizbēgt uz Parīzi - gaismas pilsētu, kuras Eifeļa tornis ir uzcelts tikai līdz pusei. Lielajā pilsētā Felīsijai būs jācīnās par savu sapni kā vēl nekad agrāk! Viņai nāksies pārspēt sevi pašu un iemācīties kaut ko jaunu, lai īstenotu savu neprātīgāko sapni - kļūt par spožāko balerīnu un zvaigzni Parīzes operā.
Pēc filmas paredzēta radošā darbnīca, kas veltīta sapņu tematikai. Katrs varēs izveidot nelielu pieminekli, kādai sev nozīmīgai lietai.

BALERĪNA
Ballerina
Rež.: Éric Warin, Eric Summer
Francija, Kanāda
2016 | 79 min
Animācijas filma

Ieejas biļete:
standarta 5.00 Eur
bērniem, skolēniem, studentiem, senioriem 3.50 Eur
Grupas biļete (4 cilvēki) katram 3.50 Eur
Bērniem līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu - bezmaksas

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, maksājot skaidrā naudā, kā arī iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv

Vairāk: www.kinobize.lv

KOMENTĀRI