Nodarbības brīvlaikā: Mājokļi

2018. gada 13. martā
Latvijas Nacionālais Vēstures muzejs, Brīvības bulvāris 32, Rīga
Vairāk info
12:00 - 14:00
Ja ilgi gaidītajā skolas brīvlaikā rodas vēlme pēc jaunu zināšanu un iemaņu apguves, muzejā šādu iespēju netrūkst: no 13. līdz 16. martam katru dienu plkst. 12.00 Brīvības bulvārī 32 notiks izglītojošas nodarbības. Tās aicinām apmeklēt skolēnus – gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimeni. Nākot uz muzeju brīvlaikā, skolēns ne tikai varēs papildināt un nostiprināt zināšanas Latvijas vēsturē, bet arī saturīgi pavadīt laiku kultūrvēsturiskā un izglītojošā vidē.

13. martā 12.00 nodarbība “Mājokļi” sākumskolas skolēniem: muzeja pamatekspozīcijā varēs uzzināt, kādi bija cilvēku mājokļi dažādos laikos Latvijas teritorijā: kur dzīvoja un no kā savus mājokļus cēla ļaudis akmens laikmetā? Kad Latvijas teritorijā parādījās pirmās mūra celtnes? Kā izskatījās zemnieku istabā un muižas dzīvojamajā istabā?

Patstāvīgus un neatkarīgus vēstures interesentus aicinām iepazīties ar muzeja ekspozīciju, to apmeklējot individuāli. No otrdienas līdz piektdienai laikā no 10.00 līdz 17.00 mazākie muzeja viesi varēs meklēt muzeja eksponātus dažādās krāsās, bet pirmās klases skolnieki – nostiprināt alfabēta zināšanas, uzdevumu lapās ierakstot muzejā redzamos priekšmetus ar konkrēto sākumburtu.

Pieteikšanās brīvlaika nodarbībām nav nepieciešama. Šīs nodarbības nav paredzētas organizētām klašu grupām. Gan brīvlaika nedēļas piedāvājums, gan citas muzeja izglītojošās nodarbības un ekskursijas pieejamas jebkurā dienā, izņemot pirmdienas, iepriekš piesakot apmeklējumu pa tālruni 67221357 un vienojoties par vēlamo laiku. Dalība pasākumā/ieejas maksa muzejā skolēniem ir 0,75 eiro, bet pavadošajām personām: studentiem un pensionāriem 1,50 eiro, pieaugušajiem – 3 eiro.

KOMENTĀRI