Bērnu programma izstādē "Pārnēsājamās ainavas"

2018. gada 13. jūnijā
Latvijas Nacionālajā mākslas muzejs, Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga
Vairāk info
10:00 - 18:00
Lai bērniem ar skolotājiem un ģimenēm palīdzētu kopā iepazīt Latvijas trimdas un emigrācijas laikmetīgo mākslu no Parīzes, Ņujorkas, Berlīnes, Gotlandes un Monreālas izstādē "Pārnēsājamās Ainavas" aicinām uz īpašām aktivitātēm pirmsskolas un skolas vecuma bērnus (1.- 4. klase).

Tie, kuri vēlēsies doties ekskursijā ar savu klasi vai bērnudārza grupiņu, satiksies ar mākslas vēstnesi, ar kuru kopā izstaigās ekspozīciju un draudzīgā sarunā uzzinās par izstādē redzamajiem darbiem un ieraudzīs mākslas darbos ieslēptos stāstus.

Ģimenes, kuras kopā ar saviem bērniem vēlas iepazīt izstādi patstāvīgi, var izmantot īpašas darba lapas, kuras atrodamas izstādē uz vietas. Darba lapās ir pieci uzdevumi, kuros iespējams izveidot savu pārnēsājamu saulrietu, uzzināt, kas ir pasta māksla, izpētīt, kā dzīvoja latviešu mākslinieki Parīzē un iepazīt tos, kuri dzīvoja Ņujorkā un dēvēja sevi par "Elles ķēķi". Tāpat šajā piedzīvojumā varēs uzzināt, kāpēc dzejolis var būt mākslas darbs un iztēloties, kā krāsas un mākslas darbus redz neredzīgi cilvēki.

Ekskursijas lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot uz ekskursijas@lnmm.lv, T: 67324461

KOMENTĀRI