Kino Bize bēbīšseanss: Baltu ciltis

2018. gada 13. jūnijā
Kino Bize, Elizabetes iela 37-2 (ieeja no pagalma), Rīga
Vairāk info
13:00 - 15:00
Pienācis šīs kino sezonas pēdējais KinoBize bēbīšseanss - šoreiz ar dokumentālo drāmu par baltu tautu apdzīvotajām teritorijām 13. gadsmitā Baltu Ciltis.

Bēbīšseansi ir regulārā repertuāra dienas seansu programma vecākiem un aprūpētājiem, kurā padomāts arī par vismazāko bērnu labsajūtu. Filmas skatāmies nelielā lokā, ar pieklusinātu gaismu un skaņu. Ir pieejama pārtinamā virsma, dzeramais ūdens un mīksts paklājs ar spilveniem kinozālē. Pats svarīgākais bēbīšseansos tomēr ir sapratne par mazākajiem. Palīdzēsim uznest ratiņus (uz kinoteātra telpām jātiek pa kāpnēm līdz pirmajam stāvam) un iekārtoties. Laipni gaidītas arī mammas, kas savus bērnus vēl tikai gaida.

BALTU CILTIS / PĒDĒJIE EIROPAS PAGĀNI
Baltic Tribes / The Last Pagans of Europe
Rež.: Raitis un Lauris Ābeles
Latvija
2018 I 90 min.
Vēsturiska piedzīvojumu filma

13. gadsimts. Dāņu spiegs Larss nonāk seno baltu cilšu zemēs, kur piedalās reliģiskos rituālos, nežēlīgos sirojumos, noreibst vasaras saulgriežos, nonāk kuršu verdzībā un cīnās ar krustnešiem Saules kaujā... Cik daudz mēs zinām par to, kādas asinis plūst mūsu dzīslās? Kas īsti bija, kam ticēja un kā dzīvoja mūsu senči - pēdējie Eiropas pagāni? Brāļu Ābeļu vēsturiskā piedzīvojumu filma ”Baltu ciltis” apgāž mītus par baltiem kā zemnieku tautu, vedot skatītāju iepriekš neredzētā pagātnes ceļojumā!

Filma tiks demonstrēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Biļešu cenas:
standarta 5,00 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur
nākot divatā vai pērkot biļetes arī uz kādu no nākamajiem bēbīšseansiem 3,50 Eur

KOMENTĀRI