Veselīgs ēdienu piedāvājums bērniem:

Restorāns "Chocolate & Pepper" - Īpaši piedomā par mazākajiem apmeklētājiem! Izstrādāta jauna bērnu ēdienkarte sadarbībā ar bērnu uztura speciālisti Olgu Ļubinu un bērnu ēdienkartes ilustrācijas veidoja māksliniece Kristiāna Kalniņa.

Restorāns "Fazenda bazārs" Siguldā - Atbalsta veselīgu dzīves uzturu jau 3 gadus, īpaši domājot par veselīgu uzturu gan bērniem gan viņu vecākiem! 
Vistas gaļas kotletītes ir pieejamas ar burkānu/kartupeļu biezeni, pankūkām klāt nāk āboli un paštaisīta ogu mērce, kurai izmantots ļoti maz cukurs, pasta ir pieejama ar un bez saldo krējumu, vista šim ēdienam klāt nāk sautēta.

Kafejnīca "Innocent Cafe" - Vienmēr ir rūpējušies, lai ēdienkarte būtu  veselīga un pieejama gan veģetāriešiem, gan gaļēdājiem. Nekad nav piedāvājuši neveselīgu, vai vienveidīgu ēdienu.
Katru dienu mainās pusdienu piedāvājums ar izvēles iespējām. "Bērnu ēdienkartes", kuras parasti sastāv no frī kartupeļiem, picām un liela daudzuma siera ir tabu. Uzskata, ka bērniem ir jāēd tikpat bagātīgs un daudzveidīgs ēdiens kā pieaugušajiem.

LIDO Atpūtas centrsBistro restorāns LIDO SpiceBistro restorāns "LIDO Domina" - Vienmēr ir domājuši par to, kā līdztekus klientu iemīļotajiem gardumiem piedāvāt veselīgas alternatīvas. Pēdējais veikums, kas ir ļoti interesants KIDO plate bērniem - pirmais bērnu komplekts Latvijā, kura izveidi ir pārraudzījusi sertificēta uztura speciāliste. 
Par KIDO plati varat vairāk uzzināt šeit: www.lido.lv/kido-plate-berniem.
KIDO plate ir unikāla ar to, ka par pieejamu cenu piedāvā pilnvērtīgu komplektu. Bērniem un vecākiem ir izvēle - vistas kotlete, fileja vai zandarta desiņa (fantastisks veids, kā bērnam sākt ēst zivs produktus, jo desiņai ir izcils sastāvs, bet nav tipiskā zivs aromāta), no piedevām - pilngraudu makaroni, kartupeļu biezenis vai kartupeļu čipsi (labāka alternatīva bērnu iemīļotajiem frī kartupeļiem, jo ir saglabāta kartupeļu miziņa ar tās vērtīgajām uzturvielām), kā arī dārzeņu zūdeles ("nūdeles" no dārzeņiem), augļu iesmiņš un ūdens ar augļiem. Savukārt kā dāvana - Latvijas ražojuma GIGI bloks bloki, kas veicina bērnu radošumu  videi draudzīgā veidā.