Мероприятия для семей

 • Сказка о Царе Салтане - концерт для детей

  2019. года 23. ноября 12:00 - 13:00 Ksuns/Kinogalerija, Elizabetes iela 83/85, Rīga
  Отметим 220 лет со дня рождения Александра Сергеевича Пушкина в Риге вместе!

  Латвийский театр песочной анимации" ждет вас на песочное шоу «Сказка о Царе Салтане» для эстетического и культурного развития ваших детей!

  Прямо на сцене художница Татьяна Гавриленко (Латвийский театр песочной анимации) будет создавать песочные картины, а профессиональный актер Павел Гришко (Рижский театр русской драмы имени Чехова) увлечет детей игровым чтением.

  Покажите волшебство своим детям, позвольте и себе вернуться в добрый мир чудес, преданной дружбы, верности и любви, где все главные решения принимаются сердцем.
  Больше инфо >
 • LIDO ciemojas Vulfas kundze

  2019. года 23. ноября 13:00 - 15:00 Lido Atputas Centrs, Krasta iela 76, Rīga
  Satiec sirsnīgo Sibīrijas haskiju - Vulfas kundze!

  Suņuki ciemosies LIDO, lai priecētu kā lielus, tā mazus ar izklaides programmu "Sibīrijas haskijs. Ar mīlestību un atbildību par uzticēto." Brīnišķīgi iespaidi un vērtīgas atziņas - atnāc! 
  Больше инфо >
 • Krāsainās Pasakas. Smilšu animācijas izrāde bērniem

  2019. года 23. ноября 14:00 - 15:00 Ksuns/Kinogalerija, Elizabetes iela 83/85, Rīga
  "Latvijas smilšu animācijas teātris" gaida Jūs smilšu šovā "Krāsainās pasakas", jūsu bērnu estētiskās un kultūras attīstībai! Tieši uz skatuves māksliniece Tatjana Gavriļenko veidos smilšu gleznas, bet profesionālais aktieris Madars Zvagulis aizraus bērnus ar teatrālo lasīšanu.

  Parādiet burvestību saviem bērniem, ļaujiet sev atgriezties labestīgajā brīnumu, uzticīgas draudzības, uzticības un mīlestības pasaulē, kurā visus galvenos lēmumus pieņem ar sirdi.

  Šova noslēgumā bērniem būs iespēja piedalīties smilšu animācijas meistarklasē ar mākslinieci Tatjanu Gavriļenko.
  Больше инфо >
 • Populāra klasiskā mūzika visai ģimenei

  2019. года 23. ноября 15:00 - 16:00 Rīgas Vecā Svētā Ģertrūdes Evaņģēliski Luteriskā Baznīca, Ģertrūdes iela, Rīga
  Klausāmies klasisko mūziku kopā ar bērniem un draugiem, kas neļaus garlaikoties nevienam! Koncerts ir klasiskās mūzikas zelta fonds stīgu kvarteta Sotto voce un ērģelnieces Jeļenas Privalovas izpildījumā. Populārie skaņdarbi profesionālajā izpildījumā ir lielisks iemesls doties uz koncertu kopā ar draugiem vai ģimeni. Pieaugušie atsvaidzinās iespaidus un novērtēs uzstāšanās prasmes, bērni iemācīsies uztvert ar dzirdi un sapratīs, ka klasiskā mūzika nav garlaicīga! Klausītājus gaida Čaikovska "Dražē feja" no baleta "Riekstkodis", rūķi no Grīga “Kalnu karaļa alā”, putni no Vivaldi "Gadalaiki" un citi pazīstami vai aizmirsti personāži un attēli, kas ir iemiesoti mūzikā. Pēc koncerta ikviens jutīsies kā klasikas pazinējs, jo šie muzikālie skaņdarbi ir burtiski visur apkārt: skan filmās, iedvesmo mūsdienu izpildītājus, rotā pasākumus, ir ievīti pilsētas ielu dūcienā un kalpo kā fons svarīgiem notikumiem. Koncerta programmā ir iekļauti Vivaldi, Mocarta, Čaikovska, Baha, Pahelbela, Šopēna un citu komponistu skaņdarbi.

  Koncerta programma:
  V.A.Mocarts Mazā nakts mūzika,
  A.Vivaldi Pavasaris (1 daļa) un Ziema no cikla “Gadalaiki”
  J.Pahelbels Kanons
  J.S.Bahs Tokāta un fūga re minorā
  L.Bokerīni Menuēts
  F.Šopēns Noktirne
  Ž.Bizē Hosē ārija un Toreadora maršs no operas "Каrmena"
  P.Čaikovskis  Fragmenti no baleta “Riekstkodis”:
  Dražē fejas deja
  Ganiņu deja
  Ziedu valsis
  Mazo gulbīšu deja no baleta "Gulbju ezers"
  R.Šūmanis Traumerei
  L. Belmāns Tokāta no Gotiskās svītas
  A.Hačaturjans Zobenu deja
  E.Grīgs Kalnu karaļa alā
  Больше инфо >
 • Dzeltenā Zemūdene - izrāde bērniem

  2019. года 24. ноября 11:00 - 12:00 Ksuns/Kinogalerija, Elizabetes iela 83/85, Rīga
  Radošā apvienība TEĀTRIS UN ES aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem - DZELTENĀ ZEMŪDENE

  Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli DZELTENĀ ZEMŪDENE. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis INTERNETS! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums!!! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai lai to realizētu ir nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir? To jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi vecākiem un bērniem – DZELTENĀ ZEMŪDENE!
  Izrādes varoņi kopā ar bērniem atklās brīnumaino piedzīvojumu pasauli, kurā iztēlei, fantāzijai un trakām idejām nav robežu. Izrādes mērķis ir mudināt bērnus un vecākus mazāk laika pavadīt pie viedierīcēm, vairāk saklausīt, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes, attīstīt uzmanību un radošo domāšanu, kā arī pilnvērtīgi un neaizmirstami pavadīt brīvo laiku.
  Больше инфо >
 • Mandalu Terapija bērniem (6-12)

  2019. года 24. ноября 11:00 - 12:15 Mandalu Pasaule, Matīsa iela 46, Rīga
  Individuāla pieeja un uzdevumi katram bērnam (grupā līdz 8 bērniem).

  Nodarbībās tiek izmantoti dažādi radošie materiāli un daudzveidīgas tehnikas mandalu radīšanai. Nodarbības noslēgumā - atpūta un pasaciņa.

  Nodarbību mērķis: radošā veidā izpaust emocijas un spēcināt savu iekšējo pasauli.

  Maksa par nodarbību: 12 eiro (radošie materiāli, kā arī veselīgi našķi iekļauti).

  Pieteikšanās: sarmite@mandalupasaule.lv, norādot bērna vārdu un vecumu.
  Больше инфо >
 • Dāsnumātika

  2019. года 24. ноября 15:00 - 16:00 Rīgas Reformātu Baznīca, Mārstaļu iela 10, Rīga
  „Dāsnumātiku” raksturo vizuāli spilgta, viegli uztverama valoda, kas ir vienlīdz saprotama un saistoša gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem, notikumā ļaujot iesaistīties visai ģimenei.  Izrādē tiek daudz zīmēts uz tāfeles.Stāsta “Ziemassvētku dziesma”, ko sarakstījis Č. Dikens, darbība ir pārcelta un norisinās skolas klasē.  Skolotāja iepazīstina ar mācību priekšmetu Dāsnumātiku, kurā jāapgūst spēja palīdzēt cilvēkiem kļūt devīgiem un līdzjūtīgiem.

  Больше инфо >